Case Study →

Nasi klienci definiują nas jako wszechstronny zespół projektowy.

*

Grupa ArteMis od 2013 roku wspiera przedsiębiorców w realizacji działań rozwojowych, marketingowych i sprzedażowych. Butikowy zespół kreatywny specjalizuje się we wszechstronnej komunikacji marketingowej i PR, skutecznie realizując kampanie dla klientów z wielu branż. Obsługuje zarówno firmy rodzinne, jak i duże przedsiębiorstwa. Jest partnerem w podejmowaniu strategicznych decyzji i rozwijaniu biznesu na każdym etapie. To specjaliści, którzy są blisko nowych technologii i stale śledzą rynek w poszukiwaniu nowych rozwiązań i inspiracji.

Zespół ArteMis

Nasz team tworzą doświadczeni stratedzy, marketingowcy, managerowie projektów, analitycy, graficy, webmasterzy, specjaliści mediów społecznościowych i PR, copywriterzy, specjaliści DTP, korektorzy i ilustratorzy.

Agata
Swornowska-Kurto

CEO

Magdalena
Podhorodecka

Managing Director

Marek
Kurto

Board Advisor

Anna
Patura

Senior PR Manager

Anna
Bargiel

Menadżer Sukcesu Klienta

Anna
Rykulska

Content Manager

Andrzej
Grzesiak

Designer

Mateusz
Pietryka

Broadcast Producer

Cztery
proste kroki

Co mówią Klienci na
nasz temat

+200 Klientów

Ministerstwo Zdrowia

narodowy program zdrowia

Pracodawcy rzeczypospolitej polskiej

telewizja polska s.a.

mennica skarbowa

onet.pl

narodowe centrum edukacji żywieniowej

bezpieczny skarbiec

polski fundusz innowacji

polski fundusz energetyczny

Blue City

MediPark

Narodowy instytut Zdrowia publicznego

skoda

Space fox games

ja już po, a ty?

Nie palę, bo...

Krzemień zaliwska

Masz pomysł na projekt?
Porozmawiajmy!

Grupa Artemis Sp. z o. o.
ul. Fabryczna 9 lok. 3
00-446 Warszawa

+48 690 544 069
info@grupaartemis.pl

Administratorem danych osobowych jest Grupa Artemis Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-446, przy ulicy Fabrycznej 9 lok. 3, tel. 690 544 069, info@grupaartemis.pl Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie lub wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

W obliczu COVID-19 w naszej Agencji pracujemy w pełni zdalnie. Działamy regularnie. Jeśli obecna sytuacja w jakikolwiek sposób wpłynęła na Twoją firmę pomożemy w zakresie zarządzania marketingowego lub usług konsultingowych. Skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.