Case Study →

Grupa ArteMis

Pomysł - Projekt - Zachwyt

ArteMis

Projekt Pomysł Zachwyt

Nasi klienci definiują nas jako wszechstronny zespół projektowy

Grupa ArteMis od 2013 roku wspiera przedsiębiorców w realizacji działań rozwojowych, marketingowych i sprzedażowych. Butikowy zespół kreatywny specjalizuje się we wszechstronnej komunikacji marketingowej i PR, skutecznie realizując kampanie dla klientów z wielu branż. Obsługuje zarówno firmy rodzinne, jak i duże przedsiębiorstwa. Jest partnerem w podejmowaniu strategicznych decyzji i rozwijaniu biznesu na każdym etapie. To specjaliści, którzy są blisko nowych technologii i stale śledzą rynek w poszukiwaniu nowych rozwiązań i inspiracji.

0
lat na rynku
0
przepracowanych godzin
0
Klientów
0
Profile w social media
0
Projektów graficznych

Zespół

Nasz team tworzą doświadczeni stratedzy, marketingowcy, managerowie projektów, analitycy, graficy, webmasterzy,
specjaliści mediów społecznościowych i PR, copywriterzy, specjaliści DTP, korektorzy i ilustratorzy.

Agata Swornowska-Kurto

CEO

Liderka Grupy ArteMis – zespołu specjalistów prowadzącego wszechstronną komunikację marketingową i PR, skutecznie realizując kampanie dla klientów z wielu branż. Przedsiębiorca, inwestorka i mentorka. Jest ambasadorką zdrowego stylu życia i samorozwoju, a swoje pasje realizuje inwestując w projekty tak jak np. Instytut One, zrzeszający odpowiedzialnych i świadomych konieczności wprowadzania działań wellbeing w firmie przedsiębiorców. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w mediach w Polsce, Niemczech i Stanach Zjednoczonych, jako producentka i szefowa redakcji wiodących stacji TV – takich jak TVN, TVP, Polsat, ProSiebenSat1 oraz innych.

Magdalena Podhorodecka

Managing Director

Z Grupą ArteMis związana od samego początku. Cechuje się spokojem i równowagą, które sprawdzają się w pełnieniu roli lidera. Kieruje pracą zespołu, motywuje do działania, wskazuje cele i priorytety. Umiejętne planowanie i organizowanie pozwalają jej osiągać postawione cele. Karierę̨ zawodową rozpoczęła od pracy w telewizji na stanowisku dziennikarki i kierownika produkcji. Zamiłowanie do produkcji wideo przełożyło się na pasję budowania wizerunku marek przy wykorzystaniu narzędzi marketingowych. Kompleksowo obsługuje klientów z różnych branż. Odpowiedzialna za realizację ogólnopolskiego projektu Ministerstwa Zdrowia – „Nie palę, bo…”, w którym prowadziła szereg działań operacyjnych, promocyjnych i edukacyjnych.

Marek
Kurto

Board Advisor

Anna
Patura

Senior PR Manager

Anna
Bargiel

Menadżer Sukcesu Klienta

Anna
Rykulska

Content Manager

Andrzej Grzesiak

Graphic Designer

 

Mateusz Pietryka

Broadcast Producer

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

Grupa Artemis Sp. z o. o.

Telefon:
+48 690 544 069

E-mail:
info@grupaartemis.pl

ul. Fabryczna 9 lok. 3
00-446 Warszawa

Administratorem danych osobowych jest Grupa Artemis Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-446, przy ulicy Fabrycznej 9 lok. 3, tel. 690 544 069, info@grupaartemis.pl Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie lub wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Zaufali nam m.in.:

OPINIE

Mówi się o Nas!

Grupa ArteMis

Copyright © 2021 Grupa Artemis Sp. z o. o. All rights reserved.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

W obliczu COVID-19 w naszej Agencji pracujemy w pełni zdalnie. Działamy regularnie. Jeśli obecna sytuacja w jakikolwiek sposób wpłynęła na Twoją firmę pomożemy w zakresie zarządzania marketingowego lub usług konsultingowych. Skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.