Case Study →

Integral Body Institute

Brief

Integral Body Institute to profesjonalne centrum szkoleniowe, w którym światowej klasy specjaliści prowadzą warsztaty i szkolenia w zakresie praktyk pracy z ciałem i oddechem. Celem IBI jest pomaganie innym żyć pełniej, zdrowiej i w sposób bardziej świadomy. 

Głównym działaniem IBI jest prowadzenie profesjonalnych i eksperymentalnych szkoleń oraz warsztatów, które są okazją do głębokiej pracy nad samym sobą, do odkrywania pełnego potencjału siebie jako jednostki oraz potencjału profesjonalnego praktyka pracy z ciałem i oddechem, który za pomocą odpowiednich metod uwalnia innych od bólu i traumy. Instytut wyróżnia podejście holistyczne i medytacyjne. Prowadzona komunikacja nastawiona jest na promowanie wartości reprezentowanych przez markę oraz promocja poszczególnych wydarzeń, szkoleń i kursów realizowanych przez IBI. 

Materiały reklamowe:

Podczas wieloletniej współpracy wytworzono materiały, których celem jest zachęcenie uczestników do udziału w projektach realizowanych przez markę. Stale tworzone są również dedykowane gadżety, które przekazywane są zaangażowanej społeczności. 

Social media marketing:

Podstawą komunikacji z grupą docelową marki jest stały kontakt w kanałach social media. Prowadzone są działania na profilach: Facebook, Instagram oraz Youtube, gdzie budowana jest społeczność oraz stale zwiększany jest zasięg profili. Głównym celem jest utrzymanie zaangażowanej społeczności oraz interakcja z nią poprzez ciekawe grafiki, treści oraz konkursy i wyzwania. W ramach działań realizowane są również kampanie promocyjne, których celem jest dotarcie do grupy potencjalnych klientów. 

E-mail marketing:

Kluczowym elementem komunikacji ze społecznością są newslettery, które cyklicznie trafiają do zainteresowanych użytkowników w dwóch językach – polskim i angielskim. Są źródłem informacji, inspiracji i porad dotyczących marki. 

Strona internetowa służy marce jako narzędzie wizerunkowe oraz sprzedażowe. Stworzony jest kalendarz zawierający plan warsztatów, poprzez który można zapisać się na wybrany kurs oraz sklep, gdzie można kupić produkty związane z marką. 

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

Grupa Artemis Sp. z o. o.

Telefon:
+48 690 544 069

E-mail:
info@grupaartemis.pl

ul. Fabryczna 9 lok. 3
00-446 Warszawa

Administratorem danych osobowych jest Grupa Artemis Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-446, przy ulicy Fabrycznej 9 lok. 3, tel. 690 544 069, info@grupaartemis.pl Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie lub wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Zaufali nam m.in.:

Grupa ArteMis

Copyright © 2021 Grupa Artemis Sp. z o. o. All rights reserved.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

W obliczu COVID-19 w naszej Agencji pracujemy w pełni zdalnie. Działamy regularnie. Jeśli obecna sytuacja w jakikolwiek sposób wpłynęła na Twoją firmę pomożemy w zakresie zarządzania marketingowego lub usług konsultingowych. Skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.