Case Study →

Instytut One

Brief

Instytut One to przestrzeń zdrowia i harmonii, która wspiera wszelkiego typu organizacje np. firmy, instytucje publiczne, urzędy, których aspiracją jest wprowadzenie odpowiedzialnej kultury emocji zorientowanej na zdrowie, w tym zdrowie psychiczne oraz te, które pragną proaktywnie budować przyjazne środowisko pracy, a tym samym markę samej organizacji. Celem działań jest wprowadzenie marki na rynek i promocja jej usług wśród grupy docelowej.

Identyfikacja wizualna marki

Kompleksowo stworzone spójne materiały brandingowe zostały opracowane jako punkt wyjścia do realizacji działań komunikacyjnych i strategii marki.

Social media marketing i Public Relations

Działania komunikacyjno-promocyjne prowadzone są w mediach oraz na profilach społecznościowych marki. Umożliwia to dotarcie oraz zaangażowanie wybranej grupy docelowej wokół marki i jej produktów. Poprzez publikowanie interesujących treści dają możliwość budowania społeczności, zaufania oraz edukowania w tematyce promowanej przez Instytut One.

Pozyskanie ekspertów, partnerów i patronów

Dla Instytutu One stale prowadzone są działania operacyjne tj.: pozyskanie ekspertów, partnerów i patronów, którzy biorą aktywny udział w prowadzonych działaniach przez firmę.

Strona internetowa

Dla Instytutu One została stworzona strona internetowa, która prezentuje misję i wartości marki oraz ofertę i ekspertów marki. 

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

Grupa Artemis Sp. z o. o.

Telefon:
+48 690 544 069

E-mail:
info@grupaartemis.pl

ul. Fabryczna 9 lok. 3
00-446 Warszawa

Administratorem danych osobowych jest Grupa Artemis Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-446, przy ulicy Fabrycznej 9 lok. 3, tel. 690 544 069, info@grupaartemis.pl Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie lub wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Zaufali nam m.in.:

Grupa ArteMis

Copyright © 2021 Grupa Artemis Sp. z o. o. All rights reserved.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

W obliczu COVID-19 w naszej Agencji pracujemy w pełni zdalnie. Działamy regularnie. Jeśli obecna sytuacja w jakikolwiek sposób wpłynęła na Twoją firmę pomożemy w zakresie zarządzania marketingowego lub usług konsultingowych. Skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.