Case Study →

Ja już po. A ty? – II edycja

Brief

W ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2021-2025 w 2022 roku realizowana była druga odsłona kampanii społecznej „Ja już po. A Ty?”. Celem działań było przygotowanie założeń i przeprowadzenie kampanii społecznej na temat szczepień ochronnych obowiązkowych i zalecanych z Programu Szczepień Ochronnych ze szczególnym uwzględnieniem szczepień przeciw HPV wśród rodziców oraz nastolatków oraz utrzymanie działalności, modernizacja i promocja portalu Szczepienia.info. Agencja odpowiadała za kompleksowe przeprowadzenie kampanii.

Social media marketing

W ramach kampanii przygotowane zostały treści postów w mediach społecznościowych, które publikowane były na portalach Facebook i Instagram. Profile były stale monitorowane i moderowane. Regularne publikacje wpisów pozwoliły na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców oraz promocję szczepień przy pomocy merytorycznych treści. Publikacje oprócz wysokich zasięgów wygenerowały również ruch na portal szczepienia.info.

Strona internetowa

Strona szczepienia.info podczas prowadzonych działań została zmodernizowana o nowe funkcjonalności, tak by publikowane informacje były dostępne, czytelne i przyjazne dla użytkowników. W szczególności zaktualizowana i rozbudowana została podstrona „Dla lekarzy”.

Kampania w mediach konwencjonalnych

Zrealizowana kampania w mediach konwencjonalnych opierała się na wystąpieniach ekspertów w telewizjach śniadaniowych (Dzień Dobry TVN oraz Pytanie na Śniadanie). Zrealizowano również 5 audycji radiowych, gdzie eksperci omawiali temat szczepień ochronnych ze szczególnych uwzględnieniem szczepień przeciw HPV.

Kampania display

Tematyka szczepień i promocja strony szczepienia.info jako wiarygodnego źródła informacji komunikowana była także za pośrednictwem kampanii display.

Influencer marketing

Współpraca z influencerami to niezwykły potencjał marketingowy, który został wykorzystany do promocji szczepień oraz portalu szczepienia.info. Wysokie zasięgi influencerów pozwoliły dotrzeć do szerokiej grupy docelowej, a szczególnie rodziców nastolatek i młodych kobiet, które mogą zaszczepić się przeciw HPV.

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

Grupa Artemis Sp. z o. o.

Telefon:
+48 690 544 069

E-mail:
info@grupaartemis.pl

ul. Fabryczna 9 lok. 3
00-446 Warszawa

Administratorem danych osobowych jest Grupa Artemis Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-446, przy ulicy Fabrycznej 9 lok. 3, tel. 690 544 069, info@grupaartemis.pl Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie lub wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Zaufali nam m.in.:

Grupa ArteMis

Copyright © 2021 Grupa Artemis Sp. z o. o. All rights reserved.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

W obliczu COVID-19 w naszej Agencji pracujemy w pełni zdalnie. Działamy regularnie. Jeśli obecna sytuacja w jakikolwiek sposób wpłynęła na Twoją firmę pomożemy w zakresie zarządzania marketingowego lub usług konsultingowych. Skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.