Case Study →

Kancelaria KZ Legal

Brief

Kancelaria KZ Legal, Krzemień Zaliwska Adwokaci i Radcowie Prawni SP. P. to kancelaria prawna, której misją jest kompleksowe wsparcie firm w oparciu o wysoką jakość i kompetencje, ambitny i wyspecjalizowany zespół oraz stały kontakt klienta z wysokiej klasy specjalistą danego obszaru obsługi prawnej. Celem prowadzonych działań jest budowanie pozytywnego wizerunku i stałe zwiększanie świadomości marki w mediach oraz pozycjonowanie zespołu i działalności.

Public Relations

Działania public relations dla marki KZ Legal prowadzone są regularnie. Poruszają tematy w zakresie usług kancelarii oraz zagadnień informacyjno-edukacyjnych. Promują także zespół kancelarii jako ekspertów w danym temacie.

Social media marketing

W ramach współpracy prowadzone są regularne działania w mediach społecznościowych kancelarii – Facebook i LinkedIn. Działania promują bloga prowadzonego przez kancelarię www.tozalezy.com.  Profile poprzez przekazywanie eksperckiej wiedzy w branży prawniczej stają się wizytówkami firmy i pozwalają pozycjonować markę na rynku.

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

Grupa Artemis Sp. z o. o.

Telefon:
+48 690 544 069

E-mail:
info@grupaartemis.pl

ul. Fabryczna 9 lok. 3
00-446 Warszawa

Administratorem danych osobowych jest Grupa Artemis Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-446, przy ulicy Fabrycznej 9 lok. 3, tel. 690 544 069, info@grupaartemis.pl Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie lub wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Zaufali nam m.in.:

Grupa ArteMis

Copyright © 2021 Grupa Artemis Sp. z o. o. All rights reserved.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

W obliczu COVID-19 w naszej Agencji pracujemy w pełni zdalnie. Działamy regularnie. Jeśli obecna sytuacja w jakikolwiek sposób wpłynęła na Twoją firmę pomożemy w zakresie zarządzania marketingowego lub usług konsultingowych. Skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.