fbpx

KLUB ONE

Brief

One” to klub zrzeszający przedsiębiorców i Pracodawców, dla których  świadomość i odpowiedzialność to podstawa działania. Jest to przestrzeń wsparcia i współpracy w ramach działań wellbeingowych w firmach.

Cel
projektu

Celem Klubu One jest kreowanie świadomych i odpowiedzialnych organizacji, które doceniają kapitał, jakim jest człowiek, poprzez dostarczanie gotowych rozwiązań, które pozwolą wdrożyć aktywności wellbeingowe w firmie, a jednocześnie będą wsparciem w budowaniu przyjaznego środowiska pracy i kreowaniu elastycznych, długoterminowych działań wzmacniających dobrostan Pracodawców i Pracowników na różnych płaszczyznach. 

Benefity Klubu One

Integralną częścią projektu jest Strefa One, czyli stworzona specjalnie dla Klubowiczów platforma wellbeing z artykułami, poradnikami, wskazówkami specjalistów z różnych dziedzin, w tym psychologów, dietetyków, trenerów, a także z sesjami jogi, medytacji, fitness czy ćwiczeń oddechowych online. 

Dla Członków Klubu stworzyliśmy także One-on-One, czyli profesjonalne wsparcie psychologiczne w sesjach terapeutycznych prowadzone w wygodny dla użytkownika sposób. To oferta szyta na miarę, dopasowana do potrzeb uczestników Klubu. 

W ramach Klubu organizowane są webinary, wydarzenia online i stacjonarne, a także przygotowywane są cykliczne materiały edukacyjno-informacyjne dla Klubowiczów i ich Pracowników z zakresu m.in. radzenia sobie ze stresem, organizacji pracy, żywienia, zdrowia, itp.

Działania wizerunkowe i komunikacyjne

Kompleksowe działania od stworzenia koncepcji i modelu biznesowego przez opracowanie identyfikacji wizualnej marki po komunikację w mediach i pozyskanie Klubowiczów pozwalają na stałe i spójne prowadzenie działań zarówno wizerunkowych, komunikacyjnych, jak i sprzedażowych. Pozyskanie partnerów, ekspertów, ambasadorów, budowanie wizerunku w mediach oraz szereg materiałów edukacyjnych tworzonych dla Klubowiczów realizują postawione cele.

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

Grupa Artemis Sp. z o. o.

Telefon:
+48 690 544 069

E-mail:
info@grupaartemis.pl

ul. Fabryczna 9 lok. 3
00-446 Warszawa

Administratorem danych osobowych jest Grupa Artemis Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-446, przy ulicy Fabrycznej 9 lok. 3, tel. 690 544 069, info@grupaartemis.pl Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie lub wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Zaufali nam m.in.:

Grupa ArteMis

Copyright © 2021 Grupa Artemis Sp. z o. o. All rights reserved.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

W obliczu COVID-19 w naszej Agencji pracujemy w pełni zdalnie. Działamy regularnie. Jeśli obecna sytuacja w jakikolwiek sposób wpłynęła na Twoją firmę pomożemy w zakresie zarządzania marketingowego lub usług konsultingowych. Skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.