Case Study →

Mennica Skarbowa

Brief

Mennica Skarbowa zajmuje się obrotem (sprzedaż i skup) złota, srebra i innych metali szlachetnych oraz diamentów, a także doradztwem w zakresie alternatywnych sposobów na dywersyfikację portfela inwestycyjnego. Celem współpracy jest realizacja aktywności związanych z obsługą Mennicy Skarbowej w zakresie działań wizerunkowych i komunikacyjno-promocyjnych, które prowadzą do wzmocnienia strategii marki, pozycjonowania na rynku oraz budowania zaufania u Klientów. 

Social media marketing

W ramach współpracy realizowana jest stała komunikacja marki w mediach społecznościowych. Na firmowe kanały na portalach Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter tworzone są regularnie treści oraz grafiki dedykowane. Kompleksowa obsługa zawiera także monitoring oraz moderację profili.

Opracowania graficzne

Podczas działań tworzone są opracowania graficzne w tym m.in.: odświeżenie identyfikacji wizualnej jak np.: wizytówki, prezentacja firmowa.

Copywriting

Zakres działań obejmuje także copywriting. Tworzone są treści na bloga, opisy produktów na stronę internetową czy treści do e-mail marketingu.  

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

Grupa Artemis Sp. z o. o.

Telefon:
+48 690 544 069

E-mail:
info@grupaartemis.pl

ul. Fabryczna 9 lok. 3
00-446 Warszawa

Administratorem danych osobowych jest Grupa Artemis Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-446, przy ulicy Fabrycznej 9 lok. 3, tel. 690 544 069, info@grupaartemis.pl Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie lub wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Zaufali nam m.in.:

Grupa ArteMis

Copyright © 2021 Grupa Artemis Sp. z o. o. All rights reserved.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

W obliczu COVID-19 w naszej Agencji pracujemy w pełni zdalnie. Działamy regularnie. Jeśli obecna sytuacja w jakikolwiek sposób wpłynęła na Twoją firmę pomożemy w zakresie zarządzania marketingowego lub usług konsultingowych. Skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.