Case Study →

One Energy

2017

Brief

One Energy to multimedialny ekosystem rozwoju świadomości. Miejsce to łączy cechy portalu tematycznego i społecznościowego.

To baza wiedzy o życiu w harmonii, zdrowym i holistycznym podejściu do życia. Inspiruje do rozwoju w pełnej świadomości i zgodzie z samym sobą – wewnątrz i na zewnątrz. Wskazuje jak odnaleźć siebie i kreować swoją rzeczywistość poprzez doświadczenie i pogłębianie swojej świadomości.

Świadomy styl życia promuje wśród społeczności ponad 16tys. osób poprzez portal i kanały social media, angażując się w wydarzenia, warsztaty i koncerty oraz współpracując z licznymi partnerami.

Integralną częścią projektu jest telewizja internetowa One Energy TV, realizująca wywiady z nauczycielami, trenerami, mentorami z Polski i z zagranicy. Dotychczas zrealizowano 2 sezony „Rozmów z mistrzami”, w których gościło 32 ekspertów oraz serię spotkań LIVE pod hasłem „Jedna energia w nowym świecie”, odpowiadającą na potrzeby społeczności podczas pandemii.

Materiały reklamowe
One Energy

One Energy to także szerszy ekosystem łączący inicjatywy oparte na wartościach i świadomości oraz koncentrujący się na zrównoważonym rozwoju, projektowaniu i tworzeniu innowacyjnych przedsięwzięć. Jednym z nich jest autorski projekt One Energy Premium Glamping & SPA . W jego ramach spółka działa kompleksowo w zakresie projektowania, budowy jak i obsługi obiektów wypoczynkowo-rekreacyjnych zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach na terenie Polski.

0
Społeczność na Facebooku
0
Wywiadów video
0
Opublikowanych artykułów

Projekt One Energy
Premium Glamping & SPA

One Energy Premium Glamping & SPA pozostaje w zgodzie z wartościami promowanymi w ekosystemie One Energy – umożliwia doświadczanie holistycznego relaksu ciała i umysłu w bezpośrednim otoczeniu przyrody. Projekt ten redefiniuje modele wypoczynku i rekreacji, wpisując się w globalny trend turystyki well-being.

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

Grupa Artemis Sp. z o. o.

Telefon:
+48 690 544 069

E-mail:
info@grupaartemis.pl

ul. Fabryczna 9 lok. 3
00-446 Warszawa

Administratorem danych osobowych jest Grupa Artemis Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-446, przy ulicy Fabrycznej 9 lok. 3, tel. 690 544 069, info@grupaartemis.pl Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie lub wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Zaufali nam m.in.:

Grupa ArteMis

Copyright © 2021 Grupa Artemis Sp. z o. o. All rights reserved.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

W obliczu COVID-19 w naszej Agencji pracujemy w pełni zdalnie. Działamy regularnie. Jeśli obecna sytuacja w jakikolwiek sposób wpłynęła na Twoją firmę pomożemy w zakresie zarządzania marketingowego lub usług konsultingowych. Skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.