Case Study →

Produkcja filmów reklamowych dla firm

Chcesz przedstawić swoją firmę szerszemu gronu odbiorców? Zależy Ci na niebanalnej i oryginalnej reklamie? Grupa ArteMis stworzy dla Twojego przedsiębiorstwa filmy reklamowe, które przyciągną wzrok i uwagę klienta na dłużej. Nasi specjaliści wiedzą, czego potrzebują użytkownicy Internetu i starają się im to dać, jednocześnie reklamując Twoją markę. Skontaktuj się z naszą agencją, a stworzymy dla Ciebie filmy, które wywrą wrażenie na odbiorcach.

Produkcja filmów reklamowych Warszawa

Produkcja filmów reklamowych to najefektywniejszy sposób na promocję Twojego przedsiębiorstwa. Zwiększają one bowiem świadomość marki tworząc jej pozytywny wizerunek oraz budują relacje z klientami. To właśnie marketing filmowy posiada ogromną moc przekazu, ponieważ dostarcza on wiedzę o tym, czym zajmuje się firma, a także przekazuje wizję i idee, którą kieruje się marka. Nasza agencja pomoże Tobie szybciej dotrzeć do świadomości potencjalnego odbiorcy, tworząc obraz, który wywoła określone reakcje i wzbudzi emocje.

Spoty reklamowe możemy umieścić, m.in. na:

 • Portalach społecznościowych
 • Stronach internetowych
 • W serwisie YouTube.pl
 • Portalach branżowych

Jak przebiega produkcja filmów reklamowych?

Zastanawiasz się jak zrobić film promocyjny? Zleć to naszym ekspertom. Wykonamy tę pracę w następujących etapach:

 • Rozpoznanie – ocenimy potrzeby klienta i wyznaczymy miejsce do filmowania
 • Dobór środków – dobierzemy ekipę filmową, sprzęt filmowy, oświetlenie oraz aktorów
 • Scenariusz – sporządzimy wstępny scenariusz, na podstawie którego wycenimy współpracę
 • Wycena – przedstawimy ofertę dopasowaną do Twojego budżetu
 • Organizacja – kiedy już zaakceptujesz naszą ofertę, zajmiemy się organizacją każdego etapu pracy
 • Zdjęcia filmowe – agencja filmowa wykona dla Ciebie w ustalonym terminie profesjonalne ujęcia
 • Udźwiękowienie – razem z Tobą ustalimy lektora i podkład muzyczny do produkcji filmu
 • Montaż – zmontujemy materiał w jeden klip i przedstawimy go Tobie
 • Korekty – jeśli będziesz mieć jakieś uwagi, to zrobimy wszystko, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i wprowadzimy zmiany
 • Publikacja – przekażemy Tobie film w formie video lub opublikujemy na wybranych kanałach

Reżyseria spotów reklamowych dla firm

Nagrywanie spotów reklamowych zaczynamy od wywiadu z klientem. Nasz reżyser wraz z operatorem musi szczegółowo poznać rodzaj zlecenia. Przed rozpoczęciem zdjęć przedstawimy Tobie storyboard, dzięki któremu poznasz wstępny wygląd wideo. Następnym krokiem jaki wykonamy przy reżyserii spotu reklamowego dla Twojej firmy, to ustalenie lokalizacji oraz wybór aktorów. Kiedy zatwierdzisz z naszą agencją wszystkie elementy, zaczniemy realizację zdjęć.

Do każdego Klienta nasz zespół podchodzi indywidualnie. Daje Ci to gwarancję, że Twój film reklamowy będzie trafiał do odpowiedniego odbiorcy oraz przyczyni się do sprzedaży Twoich produktów bądź usługi, ale przede wszystkim poprawi świadomość marki.

Scenariusz klipu reklamowego

Realizując scenariusz spotu reklamowego zaczynamy od pomysłu. Nasz zespół copywrtiterów wraz z reżyserem sporządzają wstępny zarys fabuły. Ustalają oni jakie postacie pojawią się w narracji, które emocje u widza ma pobudzić Twoja reklama, w jaki sposób umieścić produkt lub usługę, aby był on przekazany w jak najlepszym świetle oraz szacuje się długość filmu i budżet.

Po tym, jak już wszystkie pomysły będą zebrane, wybieramy ten, który najbardziej będzie pasował do idei oraz tematyki Twojego klipu reklamowego. Agencja produkcji filmowej na tym etapie podejmuje ostateczne decyzje na temat tego, jak finalnie będzie wyglądał scenariusz reklamy. Tworząc filmy promocyjne kierujemy się bardzo ważną zasadą. Traktujemy Twojego widza z szacunkiem.

Dlaczego warto stworzyć profesjonalny spot reklamowy?

Profesjonalne filmy reklamowe stają się coraz popularniejszą formą promocji, która przynosi nieustannie większe zyski. W związku z tym, że Polacy dziennie spędzają 2- 4 godziny na przeglądaniu Internetu, mają oni ciągły dostęp do różnego rodzaju filmów w serwisie YouTube oraz na portalach społecznościowych typu Facebook czy Instagram. Wiele biznesów wykorzystuje ten fakt i inwestuje w nagrywanie filmów. Grupa ArteMis posiada doświadczenie w tworzeniu filmów promocyjnych. Dlaczego nasza agencja powinna stworzyć dla Twojej marki profesjonalny spot reklamowy?

 • Filmiki reklamowe dodamy nie tylko na Twojej witrynie internetowej, ale również na portalach społecznościowych.
 • Ludzie chętniej oglądają niż czytają. Film jest łatwy w obsłudze i dostarcza wiele informacji bez konieczności czytania.
 • Wideo sprawi, że szybciej dostarczymy informacje Twoim potencjalnym klientom. Filmy łatwiej docierają do odbiorców poprzez kanał wizualny i dźwiękowy.
 • Filmy reklamowe budują zaufanie. Klienci widząc, że inwestujesz swoją energię i pieniądze w kręcenie wideo, postrzegają Twój biznes jako profesjonalne przedsiębiorstwo.
 • Spoty reklamowe mają wpływ na pozycjonowanie. Filmy w serwisie YouTube mają wysoki współczynnik klikalności w wyszukiwarce Google.
 • Użytkownicy Internetu oczekują wideo. Internauci przyzwyczajeni są do pojawiających się codziennie nowych filmów, dlatego też poszukują unikalnych i ciekawych treści.
 • Dzięki możliwości wizualizacji będziemy skutecznie personalizować komunikaty do Twoich odbiorców.
 • Filmy promocyjne, które umieszczamy w Internecie mają znacznie trwalszy przekaz niż inne reklamy. Wideo zamieszczone w sieci pozostanie tam do czasu, aż go usuniesz.
 • Krótkie filmy reklamowe pozwalają klientom na bliższe poznanie produktu, sprawdzenie jak dany produkt działa, a co za tym idzie ułatwi to podjęcie decyzji zakupu.

Rodzaje filmów reklamowych

Rodzajów filmów reklamowych jest wiele. W zależności od tego do jakiej grupy odbiorców chcesz dotrzeć i jaki efekt u nich wywołać, filmy promocyjne dla firm dobierane są przez naszą agencję tak, aby zaprezentować Twoją markę w jak najbardziej korzystny dla Ciebie sposób. Aby wykorzystać wszystkie możliwości Twojego przedsiębiorstwa skorzystamy z następujących opcji:

 • Filmy reklamowe – bardzo interesująca forma prezentacji, której istotą jest trafienie w gust wybranej grupy docelowej. Najważniejszy w tej reklamie jest dobry pomysł, który zaciekawi odbiorcę nie generując przy tym zbędnych kosztów.
 • Filmy promocyjne – produkuje się je, aby przedstawić unikalne cechy marki, produktu czy usługi. Różni się od filmu reklamowego tym, że jest dłuższy. Mają one zachęcać widza do dokonania pewnej, określonej akcji.
 • Filmy instruktażowe – pokazują Twój produkt bądź usługę w życzliwy sposób. Jego celem jest edukowanie pracowników firmy, partnerów biznesowych lub osób, które interesują się danym tematem.
 • Reklamowe filmy animowane – głównym atutem animacji reklamowych jest możliwość pokazania tego, co jest poza zasięgiem kamery filmowej (np. przekroju produktu).
 • Filmy produktowe – ten rodzaj filmów przedstawia konkretne produkty Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki niemu, klient może zapoznać się z funkcjami i możliwościami produktu.
 • Filmy reklamowe prezentujące usługi – uczą nabywców jak korzystać z usługi, pokazują jaki problem mogą dzięki niej rozwiązać. Taki film angażuje odbiorcę i wpływa na niego emocjonalnie.
 • Filmy eventowe – przedstawiają w skróconej formie co działo się np. na targach, konferencjach czy imprezach firmowych. Budują pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa i przybliżają zainteresowanym jej zakres działalności.
 • Produkcja filmów korporacyjnych – ich zadaniem jest zaprezentowanie działalności Twojej firmy, jej historii, celów, misji, sposobu w jaki funkcjonuje itp. Jest to swojego rodzaju wizytówka dla Twojego przedsiębiorstwa, którą możesz umieścić na swojej stronie internetowej, wyświetlić na targach, konferencjach bądź szkoleniach.
 • Krótkie filmy reklamowe – jest to krótki film, który prezentuje jeden produkt. Często używa się ich sklepach internetowych.

 

Oferta na realizację filmu reklamowego

Grupa ArteMis tworzy ofertę na realizację filmu reklamowego dla każdej firmy indywidualnie. Nie da się niestety z góry określić jaka będzie cena za konkretną usługę. Na efekt końcowy ma wpływ bowiem wiele czynników. Przyczyniają się do tego takie elementy jak: metoda realizacji i jego treść, poziom skomplikowania montażu, sposób kadrowania czy rodzaj ujęć. Oddziałuje na to także rodzaj filmów reklamowych, na które Twoja firma się zdecyduje. Jeśli chcesz poznać szacunkowy koszt realizacji zdjęć do filmu, skontaktuj się z nasza agencją. Nasi specjaliści doradzą Tobie i wspólnie ustalicie warunki współpracy.

Agencja produkcji filmowej – jak ją wybrać?

Wybierając studio reklamowe zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Firma produkująca filmy reklamowe powinna posiadać doświadczenie w nagrywaniu filmów, dlatego przejrzyj portfolio agencji, z której usług masz zamiar skorzystać.

Grupa ArteMis stawia na jakość produkcji. Współpracując z ekipą specjalistów, którzy korzystają z wysokiej jakości, profesjonalnego sprzętu, możemy zagwarantować Twojej firmie fachowe wykonanie spotów reklamowych na najwyższym poziomie.

Kolejną rzeczą, która powinna przykuć Twoją uwagę jest opinia o agencji. Sprawdź na naszej stronie internetowej, które firmy nam zaufały i jaką pracę dla nich wykonaliśmy.

Porozmawiaj z nami! Skontaktuj się z naszą agencją, przekonasz się osobiście, jaką wiedzę i doświadczenie posiadamy. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z produkcją filmów, tego na jakim sprzęcie pracujemy, ile czasu poświęcimy na przygotowanie i realizację zdjęć. Opowiemy Tobie jak wygląda współpraca z Grupą ArteMis i wspólnie stworzymy coś wartościowego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Wiemy jak skutecznie zaprezentować Twoją firmę w Internecie!

 

Grupa ArteMis

Copyright © 2021 Grupa Artemis Sp. z o. o. All rights reserved.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

W obliczu COVID-19 w naszej Agencji pracujemy w pełni zdalnie. Działamy regularnie. Jeśli obecna sytuacja w jakikolwiek sposób wpłynęła na Twoją firmę pomożemy w zakresie zarządzania marketingowego lub usług konsultingowych. Skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

W obliczu COVID-19 w naszej Agencji pracujemy w pełni zdalnie. Działamy regularnie. Jeśli obecna sytuacja w jakikolwiek sposób wpłynęła na Twoją firmę pomożemy w zakresie zarządzania marketingowego lub usług konsultingowych. Skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.