fbpx

Stragan Rolnika

2020

Brief

Twórcy Straganu Rolnika chcą pokazać, że „Zdrowie dobrze smakuje”. 

W sklepie znajdują się tylko te produkty, które pochodzą od lokalnych i sprawdzonych dostawców. Można ich w łatwy sposób poznać, ponieważ wizytówki znajdują się na stronie sklepu. Pochodzą z różnych zakątków naszego kraju. Znajdują się tutaj nie tylko owoce i warzywa, ale również nabiał, pieczywo, przyprawy, mięsa i wędliny oraz wiele więcej.

0
Produktów
0
Spotkań biznesowych
0
Projektów promocyjnych

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

  Dane kontaktowe:

  Grupa Artemis Sp. z o. o.

  ul. Fabryczna 9 lok. 3
  00-446 Warszawa

  Telefon:
  +48 690 544 069

  Email:
  info@arte-mis.com

  Administratorem danych osobowych jest Grupa Artemis Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-446, przy ulicy Fabrycznej 9 lok. 3, tel. 690 544 069, info@arte-mis.com Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie lub wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

  Zaufali nam m.in.:

  Copyright © 2021 Grupa Artemis Sp. z o. o. All rights reserved.

  Jesteśmy tu dla Ciebie!
  Nasza Agencja funkcjonuje bez zakłóceń i z pełnym zaangażowaniem oraz empatią realizuje wszystkie bieżące zadania. Jesteśmy elastyczni, dostępni on/offline, dopasowując tryb pracy do potrzeb naszych Klientów. Jeśli pandemia w jakikolwiek sposób wpłynęła na Twoją firmę, pomożemy Ci doradzając, zarządzając komunikacją i tworząc strategię marketingową na nowe czasy.

  Jesteśmy tu dla Ciebie.

  W obliczu COVID-19 w naszej Agencji pracujemy w pełni zdalnie. Działamy regularnie. Jeśli obecna sytuacja w jakikolwiek sposób wpłynęła na Twoją firmę pomożemy w zakresie zarządzania marketingowego lub usług konsultingowych. Skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.