Case Study →

Osiągamy cele
naszych klientów

Identyfikacja i strategia dla firm, które odważnie przekraczają granice.

*

Case Study naszej grupy.

Zdrowie psychiczne i empatia w pracy

Zdrowie psychiczne i empatia w pracy

Zdrowie psychiczne i empatia w pracy

Zdrowie psychiczne i empatia w pracy

Zdrowie psychiczne i empatia w pracy

Zdrowie psychiczne i empatia w pracy

Współpracujemy na
każdej płaszczyźnie

Social media odgrywają istotną rolę w życiu współczesnych ludzi. Mało kto nie dysponuje chociaż jednym kontem na wybranym portalu społecznościowym. Wykorzystuje się je do komunikacji ze znajomymi, podtrzymania i nawiązania relacji. Znaleźć w nich możemy również ciekawe artykuły, zdjęcia, publikacje, inspiracje czy nawet pracę.

Grupa Artemis to także Agencja brandingowa. Zajmujemy się realizacją zadań związanych, które mają wpływ na wizerunek marki przedsiębiorstwa lub produktu. Nasi wykwalifikowani specjaliści prowadzą działania mające na celu m.in. launch produktu czy wdrożenie już istniejących. Jednym z nich jest zadbanie o odpowiedni branding. Czym jest i co tworzy wizerunek marki?

Tworzenie stron internetowych to bardzo odpowiedzialne zadanie. Poza dobrym i intuicyjnym wyglądem, strona www powinna spełniać wszystkie wymagania techniczne. Jest ona bowiem najlepszą reklama dla Twojej firmy. W dużej mierze, to właśnie od strony internetowej zależy, jak postrzegają Twoją firmę potencjalni klienci. Samo posiadanie strony www nie daje zbyt wiele. Strona internetowa powinna być rozpoznawalna przez wyszukiwarki internetowe jako wartościowa, responsywna i stale się rozwijać wraz z istniejącymi nowościami na rynku.

Grupa ArteMis zachęca do powierzenia nam stworzenia dla Ciebie strony internetowej, która stanie się Twoją wizytówką. Wykonamy dla Ciebie layout strony, zwiększymy funkcjonalność witryny, zajmiemy się opieką techniczną Twojej strony internetowej i zoptymalizujemy ją pod kątem SEO. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, sprawimy, że Twoja witryna pozyska nowych konsumentów, co przekłada się na wzrost zysków generowanych przez stronę www.

Jako Agencja PR przy pomocy komunikacji z mediami i otoczeniem marki pomagamy budować reputację swoich klientów. Odpowiednio wybrane Firmy PR w trakcie współpracy stają się zaufanym partnerem i doradcą, który wspiera w podejmowaniu dobrych, długofalowych decyzji wizerunkowych.

Produkcja filmów reklamowych to najefektywniejszy sposób na promocję Twojego przedsiębiorstwa. Zwiększają one bowiem świadomość marki tworząc jej pozytywny wizerunek oraz budują relacje z klientami. To właśnie marketing filmowy posiada ogromną moc przekazu, ponieważ dostarcza on wiedzę o tym, czym zajmuje się firma, a także przekazuje wizję i idee, którą kieruje się marka. Nasza agencja pomoże Tobie szybciej dotrzeć do świadomości potencjalnego odbiorcy, tworząc obraz, który wywoła określone reakcje i wzbudzi emocje.

Program lojalnościowy to narzędzie marketingowe, które służy do zbudowania długookresowych i wartościowych relacji z klientami. W tym celu motywuje się dotychczasowych klientów do stałego zaangażowania oraz zachęca nowych nabywców do wejścia z marką w głębszą relację. Przykładem programów lojalnościowych mogą być m.in.: program payback, przyznanie punktów, rabaty lub zwroty części wydanej kwoty w formie tzw. money back.

Cztery
proste kroki

Współpracujemy na każdej płaszczyźnie

Social Media

Programy Lojalnościowe

Public Relations

Branding

Strony Internetowe

Produkcja Wideo

Co mówią Klienci na
nasz temat

Swoimi działaniami wsparliśmy
blisko 200 partnerów

Masz pomysł na projekt?
Porozmawiajmy!

Grupa Artemis Sp. z o. o.
ul. Fabryczna 9 lok. 3
00-446 Warszawa

+48 690 544 069
info@grupaartemis.pl

Administratorem danych osobowych jest Grupa Artemis Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-446, przy ulicy Fabrycznej 9 lok. 3, tel. 690 544 069, info@grupaartemis.pl Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie lub wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

W obliczu COVID-19 w naszej Agencji pracujemy w pełni zdalnie. Działamy regularnie. Jeśli obecna sytuacja w jakikolwiek sposób wpłynęła na Twoją firmę pomożemy w zakresie zarządzania marketingowego lub usług konsultingowych. Skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.