Case Study →

Zrozum. Poczuj. Działaj!

Brief

„Zrozum. Poczuj. Działaj!” to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna, wspierająca zdrowie psychiczne i dobrostan emocjonalny Pracowników i Pracodawców. 

Cel projektu

Głównym celem kampanii jest zwiększenie świadomości Pracodawców i Pracowników w kwestii zdrowia psychicznego oraz zwrócenie uwagi na potrzebę włączenia tych kwestii w działania firm. Grupa ArteMis jest współorganizatorem kampanii wraz z Pracodawcy RP. W ramach kampanii zapewniamy wsparcie ekspertów oraz dostarczamy szereg materiałów edukacyjno-informacyjnych, które mogą zwiększyć wydajność i efektywność wykonywanej pracy poprzez wzmacnianie zdrowia psychicznego zespołu.

Materiały edukacyjno-informacyjne 

Opracowana identyfikacja wizualna marki była punktem wyjścia do stworzenia szeregu materiałów edukacyjno-informacyjnych skierowanych do grupy docelowej. Prowadzimy współpracę z ekspertami w zakresie tworzenia treści oraz konsultacji merytorycznych. Realizowane są materiały wideo tj. wywiady live w social media oraz webinaria. 

Działania wizerunkowe i komunikacyjne 

Na podstawie opracowanej strategii i modelu komunikacji prowadzone są działania realizujące zamierzone cele kampanii i rozszerzające jej zasięg w grupie docelowej. W ramach działań pozyskaliśmy patronów, patronów honorowych i medialnych kampanii. 

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

Grupa Artemis Sp. z o. o.

Telefon:
+48 690 544 069

E-mail:
info@grupaartemis.pl

ul. Fabryczna 9 lok. 3
00-446 Warszawa

Administratorem danych osobowych jest Grupa Artemis Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-446, przy ulicy Fabrycznej 9 lok. 3, tel. 690 544 069, info@grupaartemis.pl Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie lub wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Zaufali nam m.in.:

Grupa ArteMis

Copyright © 2021 Grupa Artemis Sp. z o. o. All rights reserved.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

W obliczu COVID-19 w naszej Agencji pracujemy w pełni zdalnie. Działamy regularnie. Jeśli obecna sytuacja w jakikolwiek sposób wpłynęła na Twoją firmę pomożemy w zakresie zarządzania marketingowego lub usług konsultingowych. Skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.