fbpx

PROJEKT SĄSIAD

Brief

Projekt Sąsiad to program lojalnościowy, który umożliwia korzystanie ze zniżek w punktach handlowo-usługowych znajdujących się na terenie Centrum Handlowego Blue City. Do otrzymywania dedykowanych promocji upoważnieni są pracownicy biur Blue Office oraz sąsiedzi mieszkający w blokach obok Centrum Handlowego.

W sklepie znajdują się tylko te produkty, które pochodzą od lokalnych i sprawdzonych dostawców. Można ich w łatwy sposób poznać, ponieważ wizytówki znajdują się na stronie sklepu. Pochodzą z różnych zakątków naszego kraju. Znajdują się tutaj nie tylko owoce i warzywa, ale również nabiał, pieczywo, przyprawy, mięsa i wędliny oraz wiele więcej.

Projekt Sąsiad to przede wszystkim program lojalnościowy. Kluczowym zadaniem jest utrzymywanie relacji z partnerami programu oraz beneficjentami.

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

  Dane kontaktowe:

  Grupa Artemis Sp. z o. o.

  ul. Fabryczna 9 lok. 3
  00-446 Warszawa

  Telefon:
  +48 690 544 069

  E-mail:
  info@grupaartemis.pl

  Administratorem danych osobowych jest Grupa Artemis Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-446, przy ulicy Fabrycznej 9 lok. 3, tel. 690 544 069, info@grupaartemis.pl Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie lub wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

  Zaufali nam m.in.:

  Copyright © 2021 Grupa Artemis Sp. z o. o. All rights reserved.

  Jesteśmy tu dla Ciebie.

  W obliczu COVID-19 w naszej Agencji pracujemy w pełni zdalnie. Działamy regularnie. Jeśli obecna sytuacja w jakikolwiek sposób wpłynęła na Twoją firmę pomożemy w zakresie zarządzania marketingowego lub usług konsultingowych. Skontaktuj się z nami - jesteśmy do Twojej dyspozycji.